המלצות על קמפינג יער האיילים

 
  הוסף המלצה

אריאל
בילינו שלושה לילות בחושות ביער אודם. היה נפלא, המקום חוויתי מאוד לילדים (בע"ח, ג'ימבורי, מתנפחים, מסלול אתגרי וכו..) וגם נוח ללינה בחושות או באוהל. מתחם מסודר ונקי ובעלי המקום מסבירי פנים. בלילה קריר, מומלץ להצטייד בשמיכה ולבוש חם.
02
יוני

2017

אלון
הביקור ביער האיילים היה ממש ממש מעולה ורציתי להמליץ שגם אחרים יוכלו להנות. אפשר לישון שם בחושות או באוהלים פרטיים, הם מספקים מזרנים לשניהם והם ממש נדיבים. יש שם כל מה שילדים יכולים לרצות (ג'ימבורי, פינת ליטוף, סוסי פוני, רכבת, סיור קצר באיילים כולל האכלה, טרמפולינות) כך שאחרי מסלולים שעשינו בבוקר חזרנו ולילדים היה מה לעשות ואנחנו יכולנו להתארגן. הילדים שלי (גילאי שמונה חודשים עד 7.5 שנים) מאד מאד נהנו, היה פשוט נפלא.
גם מבחינת התנאים היה מצויין, השירותים והמקלחת היו נקיים לכל אורך היום והלילה. יש להם גם מקררים, מיקרוגל, קומקום חשמלי, והכל ללא תוספת תשלום (גם הפעילויות לילדים ללא תוספת תשלום, ויש בשפע ומספיק לכולם, אז אין תורים ומריבות.
02
יוני

2017

ליהי
מתחם קמפינג מקסים ונעים. גן עדן לילדים, אטרקציה שלא נגמרת. נהנו מכל רגע ובנוסף לכל היתרונות, יש שם גם מזג אויר ממש נוח, לא חם מדי, ובערב לעיתים אפילו קריר. מחכים כבר לחזור.
06
פברואר

2017